Buderus Lublin
Serwis Beretta Lublin

O naszej firmie

Jesteśmy specjalistami w branży techniki grzewczej – działamy w niej już od kilkunastu lat. Ogrzewamy domy innych, ponieważ to umiemy robić najlepiej. Pracujemy jako zaufani partnerzy najbardziej znanych firm na rynku, wśród których znajduje się wysoce ceniona włoska firma Beretta. Oferujemy Państwu kompleksowe zadbanie o Wasze źródło ciepła – instalację pieca, usługi serwisowe oraz pełną naprawę. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń grzewczych. Zapewniamy szerokie możliwości wyboru. Każdemu z Was doradzamy wybór takiego urządzenia, jakie ze względu na specyfikę danego budynku, najlepiej go ogrzeje.

Lata pracy, wiedza i doradztwo

Doświadczenie – choć jest ono nasze, to chętnie dzielimy się nim z klientami. Dzięki nam podejmą Państwo jedynie najlepsze decyzje i działania w dziedzinie wyboru urządzeń grzewczych. Mądrość zdobyta poprzez wieloletnią praktykę jest nie do zastąpienia. Chcemy zawsze oferować najbardziej korzystne rozwiązania, dlatego stawiamy na rozwój – kształcimy się poprzez szkolenia, szukamy innowacyjnych rozwiązań na konferencjach i stawiamy na nowoczesne technologie. Jednak to nam nie wystarcza. Największy bowiem nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę naszych klientów. Współpracując z nami nie muszą Państwo przedzierać się przez niezrozumiałe dla laika specyfikacje na temat pieców grzewczych. Wszystkie informacje przedstawiamy w zrozumiały sposób, prezentując zalety i wady każdego rozwiązania. W ten sposób możemy wspólnie ustalić, które urządzenie najlepiej spełni Wasze oczekiwania – pod względem użyteczności, efektywnej pracy oraz kosztów.

Zobacz, czy nasze ceny są dla Ciebie atrakcyjne

Wychodzimy z założenia, że dopóki w domu nie zapanuje ciepło, to jest on jedynie zwykłym budynkiem. Chcemy umożliwić efektywne rozwiązania każdemu, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny. Te korzystne warunki są wynikiem naszej stałej i ścisłej współpracy z producentami. Dostosowujemy się do naszych klientów również pod względem możliwości wyboru. Choć naszym sztandarowym towarem są piece gazowe, to systematycznie poszerzamy ofertę, wprowadzając do niej coraz to nowsze rozwiązania grzewcze. Jesteśmy pewni naszych produktów, z których każdy objęty jest przynajmniej roczną gwarancją. Jednak jeśli urządzenie okaże się bardziej awaryjne od tego, co obiecywał producent, to zapewniamy Państwu naprawę gwarancyjną lub serwis pogwarancyjny – nie tylko na całe urządzenia, ale również ich pojedyncze części.

Skontaktuj się z nami na wiele sposobów

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, dlatego oferujemy różnorakie możliwości kontaktu. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie lub kontaktu telefonicznego. Istnieje również możliwość wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego przez Internet.