Buderus Lublin
O firmie

Nasza firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w technice grzewczej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi wykonawcze w zakresie instalacji, montażu kotłowni, serwisu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem specjalistycznych firm obecnych na Polskim rynku: Beretta, Euroterm, Junkers, Ferroli, Vaillant, Buderus, Termet, co  potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. W trosce o wysoki poziom świadczonych przez nas usług uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach oraz nieustannie wdrażamy nowoczesne technologie.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń gazowych i elektrycznych wyżej wymienionych firm. Naszym klientom zapewniamy wysoki standard obsługi, wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz rabaty!

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług założyliśmy specjalny adres mailowy poprzez który możecie Państwo skontaktować się z nami:  biuro@gazowekotly.pl

Zapraszamy do współpracy.

PlusTerm to lubelska firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem rynkowym. Swoim klientom gwarantuje najwyższej jakości piece i kotły gazowe, korzystanie z jej oferty to jednak coś więcej niż tylko satysfakcja z wyboru rozwiązań charakteryzujących się wysoką jakością i bezawaryjnym działaniem.

Wśród klientów PlusTerm nie brakuje osób mających do czynienia z kotłami gazowymi już od lat. Osoby te mogą powiedzieć wiele na temat ich dystrybutorów, nie zawsze są to przy tym uwagi, których wysłuchuje się z przyjemnością. Okazuje się jednak, że PlusTerm w każdym wypadku zasługuje na bardzo wysoką ocenę, a pozytywne opinie na temat tego podmiotu nie są jednorazowe. Na uwagę zasługuje już choćby to, że klienci mogą liczyć na bardzo bogaty wybór kotłów i pieców gazowych. PlusTermto autoryzowany przedstawiciel firm takich, jak Ferroli, Vaillant, Buderus Lublin oraz Beretta, wybierając rozwiązania stanowiące część oferty tych firm można mieć więc pewność, że będzie się ono charakteryzowało walorami, z których znany jest jego producent. Na uwagę zasługuje również to, że w siedzibie lubelskiej firmy można liczyć nie tylko na dobrze znane, ale również na najnowsze modele kotłów firm takich, jak Junkers Lublin, Euroterm lub Unical, nie ma więc obaw o to, że chcąc wejść w posiadanie propozycji innowacyjnej należy kontaktować się z zagranicznym dostawcą.

Nie wszystkie osoby zamawiające kotły gazowe Lublin wiedzą, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w ich przypadku i będą charakteryzowały się największą niezawodnością. Okazuje się jednak, że kontakty z pracownikami firmy PlusTerm pozwalają rozwiązać również ten problem. Firma stawia na profesjonalne podejście do każdego klienta i fachową pomoc doradczą. Osoby zatrudnione w niej systematycznie uzupełniają przy tym swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, dzięki czemu współpraca z nimi jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Doradztwo techniczne idzie przy tym w parze z atrakcyjnością cenową firmowej oferty. Dzięki ścisłym kontaktom z producentami można liczyć na najtańsze na rynku piece gazowe Lublin, okazuje się przy tym, że ich przystępna cena jest tylko jednym z atutów. Nie można przecież nie wspomnieć w tym kontekście również o dodatkowym roku gwarancji, dzięki któremu mamy pewność, że bezawaryjność urządzenia nie będzie postulatem, ale faktem. Znakiem rozpoznawczym firmy są przede wszystkim kotły gazowe, ponieważ jednak PlusTerm to podmiot, który na pierwszy plan wysuwa potrzeby zgłaszane przez swoich klientów, nie powinno nas dziwić to, że oferta przedsiębiorstwa systematycznie się rozszerza. Obecnie w jej skład wchodzą również przepływowe gazowe podgrzewacze wody (piecyki gazowe Lublin), podobnie, jak ma to miejsce w przypadku kotłów klienci mogą przy tym liczyć nie tylko na ich bardzo bogaty wybór, ale również na sugestie, dzięki którym znalezienie naprawdę atrakcyjnego rozwiązania jest znacznie prostsze niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej.

Warto pamiętać też o tym, że PlusTerm to firma pomocna również wówczas, gdy kocioł lub piec gazowy jest znacznie bardziej awaryjny niż deklaruje to jego producent. Firma oferuje serwis piecyków gazowych Lublin dokonując zarówno napraw gwarancyjnych, jak i tych, które są oferowane w ramach serwisu pogwarancyjnego. Co więcej, firma udziela gwarancji nie tylko na gotowe rozwiązania, ale i na montowane części, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o ich wydajność. Z pracownikami firmy można kontaktować się na wiele sposobów nie tylko odwiedzając jej siedzibę, ale również wykorzystując w tym celu formularz internetowy i połączenie telefoniczne.