Buderus Lublin
Buderus Lublin

1. Piecyki gazowe – nasza oferta

Wymarzony dom to ciepły dom. Odpowiedni system grzewczy jest czymś, o co powinno się zadbać już na wczesnym etapie projektowania wymarzonego gniazdka, tak by zapewnić sobie bezpieczne i ciepłe schronienia. Żeby dopasować system ogrzewania do Państwa potrzeb polecamy usługi naszej firmy PlusTerm. Posiadamy sprawdzone urządzenia marki Buderus Lublin, a także wiele innych wysoko jakościowych rozwiązań.

Dlaczego ogrzewanie ma znaczenie?

System ogrzewania ma przede wszystkim zapewniać komfort cieplny domownikom, lecz wpływa również na wiele innych sfer życia. Od poziomu sprawności instalacji grzewczej zależą koszty, jakie ponosimy podczas użytkowania danego budynku. Stosując innowacyjne kotły Buderus Lublin, które pracują efektywniej, możemy znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie. Nowoczesne urządzenia grzewcze to mniejsze ryzyko występowania usterek i związanych z nimi kłopotliwych napraw. Nasza firma PlusTerm pozwoli Państwu cieszyć się jeszcze jedną korzyścią wynikającą z posiadania sprawdzonego systemu ogrzewania – większym bezpieczeństwem. Oferujemy instalacje wyposażane w wielorakie zabezpieczenia. Profesjonalny montaż oraz udzielenie klientom odpowiednich instrukcji to standardy, których zawsze się trzymamy.

Sprawdzony producent to podstawa

Z uwagi na wymienione powyżej względy śmiało twierdzimy, że instalacja grzewcza to inwestycja na lata, a priorytetem przy jej organizacji jest kupno odpowiedniego kotła. Dlatego oferujemy Państwu rozwiązania pochodzące od najlepszych producentów w branży. Jednym z nich jest Buderus Lublin, który działa na rynku już przez ponad dwieście lat. W ofercie marki znajdziemy wiele produktów docenionych przez ekspertów. Na szczególną uwagę zasługują kotły gazowe – nowoczesne modele zużywają mniej gazu, a do tego pracują bardziej efektywnie. Dzięki nim w domu panuje przytulna – i co najważniejsze – ciepła atmosfera.

Dlaczego PlusTerm?

Renomowani producenci instalacji grzewczych współpracują tylko z najlepszymi partnerami. Należy do nich nasza firma PlusTerm. Jako autoryzowani sprzedawcy oferujemy Państwu jedynie oryginalne produkty Buderus Lublin. Oprócz tego zapewniamy możliwość serwisu i naprawy. Pomagamy w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Zapraszamy do kontaktu – przez Internet, telefon lub podczas osobistej wizyty w naszym salonie.

2. Sprawne i niezawodne systemy grzewcze

Instalacje gazowe należą do najchętniej wybieranego ogrzewania. Są wygodne i niebrudzące, do tego nie wymagają dużej ilości przestrzeni. Inwestorów kuszą również atrakcyjne koszty, gdyż ogrzewanie gazowe to ogrzewanie efektywne. Dzięki niemu w naszym domy zapłonie prawdziwe domowe ognisko.

Poczuj się komfortowo w swych czterech ścianach

Wygodne ogrzewanie, jakie zapewniają nam kotły gazowe Lublin, jest praktycznie bezobsługowe. Posiadanie pieca gazowego zwalnia z obowiązku dokładania surowca czy przeznaczania osobnego pomieszczenia na jego składowanie – zupełnie inaczej niż przy piecach węglowych. Do kotła gazowego nie musimy mieć nawet komina. Ogrzewanie gazowe jest na tyle bezawaryjne, że praktycznie zapominamy o jego istnieniu. Musimy jednak skorzystać z usług fachowców i ich doradztwa w dziedzinie kupna oraz instalacji kotła gazowego. Polecamy wybór naszej firmy PlusTerm – z piętnastoletnim doświadczeniem oraz współpracą z najbardziej znanymi markami zapewniamy tylko profesjonalne usługi.

Efektywne spalanie przy mniejszej ilości surowca

Technologia produkcji kotłów gazowych jest stale ulepszana. Dzięki temu powstają kotły gazowe Lublin, których praca jest bardziej wydajna, a ilość zużywanego gazu – mniejsza. Gaz ziemny składa się z dużej ilości wodoru, który podczas spalania tworzy sporo pary wodnej. W nowoczesnych kotłach gazowych dochodzi do jej skroplenia i odzyskania części energii. Wysoka sprawność i efektywna praca to dwie główne cechy nowoczesnych kotłów gazowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kotły gazowe Lublin pochodzące od znanych producentów.

Tani i ekologiczny surowiec

Gaz ziemny należy do atrakcyjnych cenowo surowców – przynajmniej w kategorii ogrzewania, które nie wymaga obsługi. W ten sposób w niskiej cenie cieszymy się ogrzewaniem dobrej jakości. Kolejną oszczędnością jest to, że do tego typu ogrzewania nie potrzebujemy budować komina. Stosowanie gazu ziemnego oznacza większą ekologię. Jedynym niekorzystnym dla środowiska produktem spalania gazu ziemnego jest tlenek azotu – nie powoduje on za to powstawania tlenku siarki czy pyłów. Jeżeli zależy nam na jakości powietrza wokół nas, to powinniśmy zdecydować się na nowoczesne kotły gazowe Lublin.

Pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję

Pomagamy innym w dobieraniu systemów grzewczych dopasowanych do ich domów. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów rośnie. Polecamy nasze usługi wszystkim tym, którzy chcą posiadać niezawodny i komfortowy system grzewczy w swoim domu.

3. Jak zapewnić sobie efektywne ogrzewanie?

Ciepło domowego ogniska nie bierze się znikąd. Jeśli chcemy zadbać o nasz komfort cieplny, to musimy wybrać odpowiedni system grzewczy. Oprócz tego, by sprawnie działał, ważna jest również jego czysta praca, a także wygoda użycia. Wśród bezobsługowych instalacji te wykorzystujące gaz ziemny należą do najtańszych w użytkowaniu. Korzystanie z pieca gazowego oznacza również zaprzestanie zanieczyszczania atmosfery pyłem i tlenkiem siarki. Z uwagi na wymienione względy najlepsze wyniki osiągają nowoczesne Buderus piece gazowe. Ten komfortowy system grzewczy zapewnia nam tylko przyjemne temperatury wewnątrz budynku.

Wybierz dobrego producenta

Kluczem do instalacji sprawnego systemu grzewczego jest wybór cenionego producenta. Potraktujmy ten zakup jako inwestycję dla komfortowaego mieszkania w danym domu. Obecne innowacje w piecykach gazowych zakładają jak największe usprawnienie ich pracy. Kupując instalację od renomowanego producenta mamy pewność, że korzystamy z nowoczesnego rozwiązania, dzięki któremu przy niższej podaży surowca otrzymamy większą ilość energii. Pozwala to poczynić znaczne oszczędności oraz uniknąć ewentualnych awarii. Tym z Państwa, którzy szukają produktów godnych polecenia, polecamy Buderus piece gazowe. Buderus posiada dwieście lat doświadczenia w dziedzinie produkcji systemów grzewczych. W ich ofercie znajdziemy nowoczesne kotły gazowe kondensacyjne, które pozwalają uzyskać energię ze spalania gazu ziemnego, a następnie ze skraplania się pary wodnej, jaka powstaje w tym procesie. Nasza firma PlusTerm jest jednym z autoryzowanych partnerów w sprzedaży pieców Buderus oraz innych marek. Oferujemy pomoc i doradztwo podczas zakupu, a także serwis i naprawę pogwarancyjną piecyków.

Wysokie kwalifikacje wyznacznikiem naszej firmy

W branży grzewczej pracujemy już od ponad piętnastu lat. Ciągle udoskonalamy wiedzę oraz praktyczne umiejętności w montażu i przywracaniu dobrego stanu instalacji grzewczych. W ten sposób korzystają Państwo ze sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań. Naszych pracowników cechuje w pełni profesjonalne podejście do klienta. Wszystkie usługi wykonujemy w atrakcyjnych cenach – dzięki temu, że ściśle współpracujemy z producentami, nasza oferta cenowa jest niezwykle konkurencyjna. Posiadamy Buderus piece gazowe oraz wiele innych produktów – stale poszerzamy nasze możliwości, ponieważ dostosowujemy się do oczekiwań różnych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami oraz bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

4. Niezawodny serwis i szeroka oferta piecyków gazowych

Wybór ogrzewania to jedna z kluczowych decyzji podejmowanych podczas budowania naszego domu – najlepiej zająć się tym już na wczesnym etapie planowania. Dzisiejsze systemy ogrzewania są poddawane stałym innowacjom. Dzięki temu kupujący korzystają z coraz efektywniejszych i lepszych sposobów na zapewnienie sobie komfortu cieplnego w domu. Jednym z systemów ogrzewania, które szczególnie wyróżniają się na tle innych, są instalacje gazowe wytwarzające ciepło poprzez spalanie gazu w kotle gazowym.

Korzyści z posiadania ogrzewania gazowego

Kotły gazowe są chętnie wybierane przez inwestorów – dzieje się tak z kilku powodów. Za najważniejsze z ich zalet uznaje się wygodę, efektywną pracę i dobry stosunek ceny do jakości pracy systemu ogrzewania. Instalacja ogrzewania gazowego nie wymaga odrębnego pomieszczenia na przechowywanie surowca, a do tego niektóre modele pieców gazowych obywają się bez dostępu do komina. W ten sposób możemy zaoszczędzić cenny czas i przestrzeń oraz ograniczyć wydatki związane z budową domu. Nowoczesne kotły gazowe pracują efektywniej dzięki funkcji odzyskiwania energii z kondensacji pary wodnej. Te urządzenia potrzebują mniejszej ilości surowca do wyprodukowania większej ilości energii. Warto również nadmienić, że ogrzewanie gazowe jest uznawane za jedno z najbardziej ekologicznych, ponieważ nie prowadzi do powstawania pyłu czy tlenku siarki. Mając więc na uwadze własną wygodę, dobro naszego portfela i środowiska, warto wybrać się na ten system ogrzewania.

Zaufaj najlepszym w branży

Jednak sama decyzja o instalacji ogrzewania gazowego nie wystarczy – potrzebne nam jest również profesjonalne doradztwo przy zakupie. W tym właśnie pomaga nasza firma PlusTerm. Jesteśmy zawodowcami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Działamy jako autoryzowany partner wiodących producentów systemów ogrzewania, a także oferujemy Państwu montaż i serwis piecyków gazowych Lublin. Każdy dom jest niepowtarzalny, dlatego do naszych klientów podchodzimy indywidualnie – analizujemy Wasze potrzeby i oczekiwania, po czym udzielamy profesjonalnego doradztwa wraz z wyjaśnieniem. Oprócz instalacji gazowych zajmujemy się dystrybucją innych systemów grzewczych, a także zasobnikami wody i pompami ciepła.

Skontaktuj się z nami po odpowiednie wsparcie

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez sześć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Kontakt z nami jest możliwy na wiele sposobów – przez telefon, Internet lub w formie osobistych odwiedzin w naszej siedzibie. Gwarantujemy, że jesteśmy warci zaufania w dziedzinie tak ważnej jak zapewnienie ciepłej atmosfery w domu.